I v předvánoční době odesíláme Vaše objednávky bez zpoždění. Nejen hračky už se těší pod stromeček.
Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontaktyAkce, slevy, výprodejeNovinky
Doprava ZDARMA při nákupu od 599 Kč

4D Cityscape 4D puzzle Petrohrad

Značka: 4D Cityscape
Číslo výrobku: 6968
Doprava zdarma

Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 099 Kč / ušetříte 160 Kč (14%)
939 Kč s DPH 21%
4D puzzle Petrohrad
4D Cityscape Time Puzzle - The City of St. Petersburg

Popis a parametry

Číslo karty:6968
Rozměr složeného puzzle:61 x 41 x 4 cm
Materiál:kombinovaný
Rozměry krabice (balení):30 x 26 x 9 cm
Počet dílků:1245

4D puzzle / stavebnice - to je 3D puzzle, které přidává čtvrtou dimenzi - čas. 4D puzzle posunuje prostorové stavění zase o krok dál.

Poznejte slavné budovy druhého největšího města Ruska!

Postavte si mapu Petrohradu, rozkládajícího se na březích řeky Něvy, včetně mnoha známých staveb a pomocí časového plánu objevujte, jak jedno z nejvýznamnějších měst ruské historie rostlo a měnilo svůj vzhled od roku 1703.

První vrstva skládající se z 724 dílků vytváří geografický pohled na Petrohrad v roce 1893. Další vrstva obsahující 457 dílků je obrazem již současného, moderního města včetně kreslených plánků ulic. Poté již dle přiloženého časového diagramu můžete umístit jednotlivé budovy a mrakodrapy do mapy chronologicky, tak jak byly v historii budovány. Postupně tak na ploše 61 x 41 cm vystavíte úchvatné panorama Petrohradu s Pevností Petra a Pavla, Smolenskou katedrálou, světově proslavenou Ermitáží, Zimním palácem, Izakijevským chrámem, křižníkem Aurora a dalšími!

Součástí balení je 1181 dílků v prvních dvou vrstvách, a 64 dílků ve třetí vrstvě (stavby). Dále je v balení obsažen plakát s časovou mapou. Všechny informace jsou uvedeny v anglickém jazyce.


ilustrační video 4D puzzle

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.