Puzzle-puzzle.cz > Hlavolamy > Filtrováno > Kniha Únikovka: Uvězněni ve vesmíru (junior)
Náš kód: 140350

ALBI Kniha Únikovka: Uvězněni ve vesmíru (junior)

Tvůj věrný parťák robot Portík tě právě teleportoval do roku 3144. Tým astronautů na průzkumné misi přestal podávat hlášení a panuje podezření, že za tím stojí obyvatelé planety Hyena. Za pár okamžiků… Více informací

Vyprodáno
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů

Tvůj věrný parťák robot Portík tě právě teleportoval do roku 3144. Tým astronautů na průzkumné misi přestal podávat hlášení a panuje podezření, že za tím stojí obyvatelé planety Hyena. Za pár okamžiků… Více informací

Tvůj věrný parťák robot Portík tě právě teleportoval do roku 3144. Tým astronautů na průzkumné misi přestal podávat hlášení a panuje podezření, že za tím stojí obyvatelé planety Hyena. Za pár okamžiků už bude pozdě! Tvůj úkol? Pomoci členům posádky, bezpečně je dopravit zpět na jejich planetu a uniknout dřív, než se časoprostorová brána uzavře.

Populární karetní dospělácké únikovky jsme uzpůsobili do knih pro naše juniorské děti. Knihy jsou pro děti přijatelnou a přehlednou formou pro hraní únikové hry. Kniha Únikovka Junior - Uvězněni ve vesmíru je plná hádanek, které mohou děti luštit samy ale i s rodinou či kamarády. Nepotřebují k tomu žádné konkrétní znalosti. Klíčem k úspěšnému vyluštění hádanek je nejen logické myšlení a týmová práce, tak i udržení pozornosti a schopnost dělat rozhodnutí.

Na útěk (rozluštění hádanek) budou mít děti 30, respektive 60 minut, podle zvolené úrovně obtížnosti, stejně jako je tomu v únikových hrách pro dospělé. Součástí knihy jsou i nápovědy a řešení. Obavy z náročnosti a případné nevyluštění nejsou na místě. Robot Portík je vždy připraven poradit.

Upozornění: Kniha obsahuje i vystřihovací prvky, které pomáhají při plnění úkolů a rébusů. Nabízeny jsou tyto strany volně ke stažení v případě, že si budete chtít zážitek zopakovat.

ISBN 978-80-88317-45-6
Počet stran: 60
Vazba: Brožovaná

Náš kód
140350
Výrobce
ALBI
V nabídce od
19.03.2021
Doba hraní
30-60 minut
Originální název
Únikovka Junior - Uvězněni ve vesmíru
Počet hráčů
1 a více
Věk
od 9 let
Materiál
Papír
Kód výrobce
30713
EAN kód
9788088317456
Hmotnost
0,235 kg
Rozměry krabice (balení)
29 x 20 x 1 cm