Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontaktyAkce, slevy, výprodejeNovinky
Doprava ZDARMA od 499 Kč

CUBICFUN 3D puzzle National Geographic: Tower Bridge 120 dílků

Značka: CUBICFUN
Číslo výrobku: 124465

Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 399 Kč / ušetříte 50 Kč (12%)
349 Kč s DPH 21%
3D puzzle National Geographic: Tower Bridge 120 dílků
Tower Bridge

Popis a parametry

Číslo karty:124465
Rozměr složeného puzzle cca:79,5 x 17,5 x 21,5 cm
Materiál:papír s pěnovým jádrem
Rozměry krabice (balení):30 x 22 x 6 cmJedinečný 3D model nejslavnějšího anglického mostu - Tower Bridge, který spojuje břehy řeky Temže v Londýně.

3D puzzle - stavebnice ze série National Geographic od CubicFun vyrobená ze speciálního materiálu - asi 3mm silné pěny potažené laminovaným potištěným papírem. Součástí balení je cestovní průvodce po Londýnu v angličtině.

Sestavování 3D puzzle Cubicfun je zábavou pro celou rodinu. Hotové modely mohou být sběratelským a dekorativním doplňkem bytu nebo dětského pokoje. Dílky se k sobě sestavují pomocí návodu bez použití lepidla a nůžek - předražené dílky pouze jednoduše vylomíte z archu.

Orientační čas na sestavení: 120 - 220 minut

Tower Bridge je kombinovaný visutý a zvedací most v Londýně nad řekou Temží. Stojí nedaleko hradu Tower a spojuje londýnské City s městskou částí Tower Hamlets, která hraničí se čtvrtí Southwark. Někdy bývá chybně zaměňován s Londýnským mostem (London Bridge), který stojí o necelý kilometr dále proti proudu. Vedle věže Big Ben, hradu Tower a budov parlamentu patří mezi historické symboly města.Více na Wikipedii