Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontakty Novinky

CUBICFUN Svítící 3D puzzle Socha Svobody 37 dílků

Značka: CUBICFUN
Číslo výrobku: 3536

Dostupnost: Skladem
429 Kč s DPH 21%
Svítící 3D puzzle Socha Svobody 37 dílků
LED 3D puzzle - Statue of Liberty

Popis a parametry

Číslo karty:3536
Rozměr složeného puzzle cca:20 x 16 x 22 cm
Materiál:papír s pěnovým jádrem
Rozměry krabice (balení):33 x 23 x 6 cm

Úchvatný 3D architektonický model s LED osvětlením!

3D puzzle - stavebnice ze série Architecture Model-LED Lighting (Osvětlená architektura) od CubicFun vyrobená ze speciálního materiálu - asi 3mm silné pěny potažené laminovaným potištěným papírem.

Sestavování 3D puzzle Cubicfun je zábavou pro celou rodinu. Hotové modely mohou být sběratelským a dekorativním doplňkem bytu nebo dětského pokoje. Dílky se k sobě sestavují pomocí návodu bez použití lepidla a nůžek - předražené dílky pouze jednoduše vylomíte z archu.

Obtížnost 4 / 7
Orientační čas na sestavení: 100 - 120 minut

Poznámka: Baterie nejsou součástí balení.

Socha Svobody, anglicky Statue of Liberty (plným názvem Liberty Enlightening the World neboli „Svoboda přinášející světlo světu“) je socha stojící na Ostrově svobody u New Yorku v USA. Socha je vysoká 46 metrů, spolu s 47metrovým podstavcem je tedy vrchol pochodně ve výšce 93 metrů nad zemí. Socha váží 205 tun, v obvodu má 10,6 metru, ústa mají šířku 91 centimetrů. Pravá paže, držící pochodeň, je dlouhá 12,8 metru; jen ukazováček je dlouhý 2,4 metru. U nohou Svobody leží rozťatá pouta tyranie. V levé ruce drží socha desky představující vyhlášení nezávislosti. I její koruna se sedmi paprsky je symbolem svobody, kterou má vyzařovat přes sedm moří do sedmi kontinentů.Více na Wikipedii