Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontakty Novinky

EFKO Vymaluj si puzzle The Simpsons - obdélník 12 dílků

Značka: EFKO
Číslo výrobku: 9346

Dostupnost: Skladem
39 Kč s DPH 21%
Vymaluj si puzzle The Simpsons - obdélník 12 dílků
The Simpsons

Popis a parametry

Číslo karty:9346
Věk:od 3 let
Rozměr složeného puzzle cca:29,5 x 21 cm
Autor:20th Century Fox
Materiál:papír
Rozměry krabice (balení):29,5 x 21 x 0,3 cm
Přibližná velikost dílku:7 cm

Skvělá zábava pro všechny šikovné děti a zároveň fanoušky nesmrtelných The Simpsons!
Puzzle s pouze černobílým potiskem s motivem z oblíbeného seriálu Simpsonovi čeká jen na Tebe! Vem pastelky nebo fixy a pusť se do díla! Tvé puzzle pak bude světově jedinečným originálem!

Česká společnost EFKO-karton je tradiční výrobce kvalitních hraček pro děti, mezi kterými nechybí puzzle, dřevěné kostky, společenské hry, karty, domina a pexesa, konstrukční stavebnice Roto nebo známé figurky Igráček. V sortimentu puzzle nechybí sady pro nejmenší děti, deskové puzzle v rámečku, mini-puzzle a klasické puzzle v netradičních obalech zejména s motivem licenčních dětských animovaných pohádek.

Simpsonovi (angl. The Simpsons) je americký animovaný seriál vytvořený režisérem Mattem Groeningem v produkci Jamese L. Brookse pro televizi FOX. Simpsonovi jsou nejdéle vysílaným animovaným seriálem v historii americké televize, k datu 8. prosince 2009 má 21 sérií a 448 epizod. Poprvé se Simpsonovi na televizních obrazovkách objevili 19. dubna roku 1987. Simpsonovi v průběhu své televizní existence získali řadu ocenění. Tak například Bart Simpson byl časopisem Time vedle Franka Sinatry či Stevena Spielberga umístěn do žebříčku padesáti nejvlivnějších osobností v zábavním průmyslu. Simpsonovi mají také svou vlastní hvězdu na hollywoodském chodníku slávy a také překonali dosavadní rekord seriálu Flinstoneovi v počtu epizod.Více na Wikipedii