Náš kód: 150213

GRAFIX Diamantové malování na rámu Motýl 30x30cm

Kreativní zábava s drobnými barevnými kamínky, hodiny příjemné relaxace a fascinující výsledek - to je Diamantové malování Grafix. Pomocí aplikačního pera nanášíte kamínek za kamínkem na označená místa na plátně. Více informací
Vyprodáno
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Kreativní zábava s drobnými barevnými kamínky, hodiny příjemné relaxace a fascinující výsledek - to je Diamantové malování Grafix. Pomocí aplikačního pera nanášíte kamínek za kamínkem na označená místa na plátně.
Popis produktu

Kreativní zábava s drobnými barevnými kamínky, hodiny příjemné relaxace a fascinující výsledek - to je Diamantové malování Grafix.

Pomocí aplikačního pera nanášíte kamínek za kamínkem na označená místa na plátně. Podlehněte kouzlu diamantových kamínkových obrázků a vytvářejte vlastní umělecká díla.

Balení obsahuje:

  • pero na aplikaci kamínků
  • miska na vysypání kamínků
  • vosk na nalepení
  • sadu kamínků
Postup:
Horní strana plátna je potažena folií s lepicí vrstvou. Sundávejte ji postupně po částech tak, jak budete aplikovat kamínky. Při sejmutí celé folie najednou se může lepicí vrstva znečistit a kamínky by nemusely tak dobře držet. Plátno obsahuje znaky, které jsou uvedeny v přiložené legendě a odkazují na příslušný sáček s kamínky označený číslem. Kamínky z daného sáčku vysypejte do misky. Do hrotu pera naberte vosk, díky kterému se kamínky snadno přichytí na pero. Kamínky perem aplikujte na obrázek. Po nalepení dané barvy kamínky nasypejte zpět do sáčku a pokračujte s další barvou.

Součástí balení je i dřevěný rám, na kterém je plátno s potiskem nataženo. Rozměr tohoto rámečku je 30x30cm.
Parametry produktu
Náš kód
150213
Výrobce
GRAFIX
V nabídce od
25.10.2022
Rozměr obrázku
30 x 30 cm
Tvar kamínků
Kulaté
Kód výrobce
260011 / 242440
EAN kód
8715427092430
Hmotnost
0,31 kg
Rozměry krabice (balení)
37 x 7,5 x 2,5 cm