Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontakty Novinky
Balíkovna za 49 Kč

HEYE Puzzle Historia Comica 2 (Legrační historie) 4000 dílků

Značka: HEYE
Číslo výrobku: 1529

Dostupnost: Skladem
1 099 Kč s DPH 21%
Puzzle Historia Comica 2 (Legrační historie) 4000 dílků
Historia Comica Opus 2

Popis a parametry

Číslo karty:1529
Rozměr složeného puzzle cca:136 x 96 cm
Autor:Marino Degano
Materiál:papír
Rozměry krabice (balení):50 x 27 x 14 cm
Přibližná velikost dílku:1,8 cm

Na přelomu tisíciletí vytvořil italský karikaturista Marino Degano mistrovské dílo a vtipně popsal historii lidstva po jednotlivých krocích od narození Krista až po rok 2000. O deset let později navázal na své dílo a rozšířil jej o časový úsek před rokem nula počínaje Velkým třeskem. Opět tak dokázal, že historie může být nejen zajímavá, ale i neskutečně zábavná !

Puzzle Legrační historie část druhá (Historia Comica Opus 2) - od Velkého třesku po Zrození Krista, balené v netradiční trojboké krabici, která obsahuje plakát jako předlohu pro skládání. Popisy událostí jsou trojjazyčné (anglicky, německy, francouzsky).

Puzzle pod značkou HEYE se vyrábí v Německu již od roku 1962 a dílky do sebe přesně zapadají díky použití pěčlivě naostřených nástrojů při výrobě. Většina vyráběných motivů jsou díla známých kreslířů, ilustrátorů a karikaturistů. Speciální podkladová vrstva zaručuje kvalitu a stálost i po několikanásobném skládání.

Marino Degano je italský výtvarník, karikaturista a ilustrátor, který maluje zábavné scény s lehce ironickým nádechem. Za nejslavnější dílo se považuje Historia Comica, kde ve dvou obrázcích zachytil hostorii lidstva od Velkého třesku až do r. 2000.