Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontaktyAkce, slevy, výprodejeNovinky
Metal Earth sleva 20%

JUMBO Puzzle JvH Souboj pekařů 1500 dílků

Značka: JUMBO
Číslo výrobku: 123853

Dostupnost: Skladem
419 Kč s DPH 21%
Puzzle JvH Souboj pekařů 1500 dílků
Clash of the Bakers

Popis a parametry

Číslo karty:123853
Rozměr složeného puzzle cca:90 x 60 cm
Autor:Jan van Haasteren
Materiál:Papír
Rozměry krabice (balení):37 x 27 x 6,5 cm
Přibližná velikost dílku:1,9 cm

Vítejte na pekařském souboji. Do soutěže se přihlásili jen ti nejlepší. Upéct koláč před konkurencí je však oříšek. Ne každému se daří... Kdo si nakonec odnese pohár pro vítěze?
Jako každé puzzle od známého karikaturisty spjatého se značkou JUMBO obsahuje i toto velké množství zábavných momentů a ilustrací.

Skládání puzzle od Jana van Haasterena je velmi pestré a zábavné, prozkoumáte tak každý vtipný detail a zabavíte se na dlouhé chvíle. V souladu se svými tradicemi komponuje Jan van Haasteren do svých předloh svoji známou značku, kterou jako první jeho fanoušci hledají - žraločí ploutev a ruce, které vypadají, jako by nikomu nepatřily! A také mnoho dalších detailů, které naleznete na téměř všech jeho ilustracích - zubní protézu, Mikuláše a Haasterenův vlastní portrét.

Velmi detailní, barevné a především vtipné ilustrace od autora jménem Jan Van Haasteren výhradně pro JUMBO. Jeho kresby mají výrazně rozeznatelný styl - vtipné obrázky, veselé situace a daleko více lidí, než byste očekávali! Puzzle z produkce Jan van Haasteren jsou po celém světě populární a doposud jich vytvořil více než 80.


Ilustrační video