Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontaktyAkce, slevy, výprodejeNovinky
Metal Earth sleva 20%

JUMBO Puzzle JvH Štědrovečerní večeře a Trh s vánočními stromky 2x1000 dílků

Značka: JUMBO
Číslo výrobku: 123852

Dostupnost: Skladem
489 Kč s DPH 21%
Puzzle JvH Štědrovečerní večeře a Trh s vánočními stromky 2x1000 dílků
Christmas Dinner, Christmas Tree Market

Popis a parametry

Číslo karty:123852
Rozměr složeného puzzle cca:2 x 68 x 49 cm
Autor:Jan van Haasteren
Materiál:Papír
Rozměry krabice (balení):37 x 27 x 6,5 cm
Přibližná velikost dílku:1,8 cm

Speciální balení - dvě puzzle v krabici.

Puzzle Štědrovečerní večeře - Prožijte nezapomenutelnou vánoční atmosféru. Na večeři se může stát prakticky cokoli. Jako každé puzzle od známého karikaturisty spjatého se značkou JUMBO obsahuje i toto velké množství zábavných momentů a ilustrací.
Puzzle Trh s vánočními stromky - Co by to bylo za svátky bez vánočního stromečku? Na tržišti si určitě vyberete ten pravý... Pozor, vánoční spěch je však všude kolem a nikdo nechce z trhu odejít s prázdnou...

Balení navíc obsahuje plakát.

Skládání puzzle od Jana van Haasterena je velmi pestré a zábavné, prozkoumáte tak každý vtipný detail a zabavíte se na dlouhé chvíle. V souladu se svými tradicemi komponuje Jan van Haasteren do svých předloh svoji známou značku, kterou jako první jeho fanoušci hledají - žraločí ploutev a ruce, které vypadají, jako by nikomu nepatřily! A také mnoho dalších detailů, které naleznete na téměř všech jeho ilustracích - zubní protézu, Mikuláše a Haasterenův vlastní portrét.

Velmi detailní, barevné a především vtipné ilustrace od autora jménem Jan Van Haasteren výhradně pro JUMBO. Jeho kresby mají výrazně rozeznatelný styl - vtipné obrázky, veselé situace a daleko více lidí, než byste očekávali! Puzzle z produkce Jan van Haasteren jsou po celém světě populární a doposud jich vytvořil více než 80.


Ilustrační video