Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontakty Novinky

JUMBO Puzzle JvH Závod sekaček na trávu 1000 dílků

Značka: JUMBO
Číslo výrobku: 117448

Dostupnost: Vyprodáno
329 Kč s DPH 21%
Puzzle JvH Závod sekaček na trávu 1000 dílků
Lawn Mower Race

Popis a parametry

Číslo karty:117448
Rozměr složeného puzzle cca:68 x 49 cm
Autor:Jan van Haasteren
Materiál:Papír
Rozměry krabice (balení):37 x 27 x 6,5 cm
Přibližná velikost dílku:1,8 cm

Připravit - pozor - start!

Zábavný obrázek od známého karikaturisty Jana van Haasterena obsahuje velké množství komických momentů. Na závod sekaček se přišli podívat diváci ze širokého okolí. Mezi soutěžícími jsou lidé i zvířata. Stroje jsou připraveny, čeká se už jen na mávnutí startovacího praporku.

Skládání puzzle od Jana van Haasterena je velmi pestré a zábavné, prozkoumáte tak každý vtipný detail a zabavíte se na dlouhé chvíle. V souladu se svými tradicemi komponuje Jan van Haasteren do svých předloh svoji známou značku, kterou jako první jeho fanoušci hledají - žraločí ploutev a ruce, které vypadají, jako by nikomu nepatřily! A také mnoho dalších detailů, které naleznete na téměř všech jeho ilustracích - zubní protézu, Mikuláše a Haasterenův vlastní portrét.

Velmi detailní, barevné a především vtipné ilustrace od autora jménem Jan Van Haasteren výhradně pro JUMBO. Jeho kresby mají výrazně rozeznatelný styl - vtipné obrázky, veselé situace a daleko více lidí, než byste očekávali! Puzzle z produkce Jan van Haasteren jsou po celém světě populární a doposud jich vytvořil více než 80.


Ilustrační video