Náš kód: 122872

JUMBO Puzzle JvH Zimní sporty 1000 dílků

Puzzle od známého karikaturisty Jana van Haasterena obsahuje velké množství zábavných momentů a ilustrací ze zimního střediska! Skládání puzzle od Jana van Haasterena je velmi pestré a zábavné, prozkoumáte… Více informací
Vyprodáno
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
Puzzle od známého karikaturisty Jana van Haasterena obsahuje velké množství zábavných momentů a ilustrací ze zimního střediska! Skládání puzzle od Jana van Haasterena je velmi pestré a zábavné, prozkoumáte…
Popis produktu
Puzzle od známého karikaturisty Jana van Haasterena obsahuje velké množství zábavných momentů a ilustrací ze zimního střediska!

Skládání puzzle od Jana van Haasterena je velmi pestré a zábavné, prozkoumáte tak každý vtipný detail a zabavíte se na dlouhé chvíle. V souladu se svými tradicemi komponuje Jan van Haasteren do svých předloh svoji známou značku, kterou jako první jeho fanoušci hledají - žraločí ploutev a ruce, které vypadají, jako by nikomu nepatřily! A také mnoho dalších detailů, které naleznete na téměř všech jeho ilustracích - zubní protézu, Mikuláše a Haasterenův vlastní portrét.

Velmi detailní, barevné a především vtipné ilustrace od autora jménem Jan Van Haasteren výhradně pro JUMBO. Jeho kresby mají výrazně rozeznatelný styl - vtipné obrázky, veselé situace a daleko více lidí, než byste očekávali! Puzzle z produkce Jan van Haasteren jsou po celém světě populární a doposud jich vytvořil více než 80.


Ilustrační video
Parametry produktu
Náš kód
122872
Výrobce
JUMBO
V nabídce od
04.05.2018
Originální název
The Winter Games
Rozměr složeného puzzle cca
68 x 49 cm
Autor
Jan van Haasteren
Materiál
Papír
Přibližná velikost dílku
1,8 cm
Kód výrobce
19065
EAN kód
8710126190654
Hmotnost
0,82 kg
Rozměry krabice (balení)
37 x 27,5 x 6,5 cm