Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontaktyAkce, slevy, výprodejeNovinky

JUMBO Puzzle Námořní přístav 500 dílků

Značka: JUMBO
Číslo výrobku: 113686

Dostupnost: Skladem
239 Kč s DPH 21%
Puzzle Námořní přístav 500 dílků
Sea port

Popis a parametry

Číslo karty:113686
Věk:od 12 let
Rozměr složeného puzzle cca:49 x 35 cm
Autor:Jan van Haasteren
Materiál:Papír
Rozměry krabice (balení):25 x 20 x 7 cm
Přibližná velikost dílku:1,8 cm
Počet dílků:500

Námořní přístav ve vtipném provedení ilustrátora Jana van Haasterena, kde jsou lodě doslova namačkané na sobě. Copak nikdo nevidí tu obrovskou vlnu, co se na přístav žene? Jako každé puzzle od známého karikaturisty spjatého se značkou JUMBO obsahuje i toto velké množství zábavných momentů a ilustrací.

Skládání puzzle od Jana van Haasterena je velmi pestré a zábavné, prozkoumáte tak každý vtipný detail a zabavíte se na dlouhé chvíle. V souladu se svými tradicemi komponuje Jan van Haasteren do svých předloh svoji známou značku, kterou jako první jeho fanoušci hledají - žraločí ploutev a ruce, které vypadají, jako by nikomu nepatřily! A také mnoho dalších detailů, které naleznete na téměř všech jeho ilustracích - zubní protézu, Mikuláše a Haasterenův vlastní portrét.

Velmi detailní, barevné a především vtipné ilustrace od autora jménem Jan Van Haasteren výhradně pro JUMBO. Jeho kresby mají výrazně rozeznatelný styl - vtipné obrázky, veselé situace a daleko více lidí, než byste očekávali! Puzzle z produkce Jan van Haasteren jsou po celém světě populární a doposud jich vytvořil více než 80.


Ilustrační video