Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontaktyAkce, slevy, výprodejeNovinky
Trefl - sleva 25% na vše

JUMBO Puzzle JvH Továrna na sladkosti 500 dílků

Značka: JUMBO
Číslo výrobku: 115598

Dostupnost: Skladem
235 Kč s DPH 21%
Puzzle JvH Továrna na sladkosti 500 dílků
Candy Factory

Popis a parametry

Číslo karty:115598
Věk:od 12 let
Rozměr složeného puzzle cca:49 x 35 cm
Autor:Jan van Haasteren
Materiál:Papír
Rozměry krabice (balení):25 x 20 x 7 cm
Přibližná velikost dílku:1,8 cm

Exkurze do továrny na sladkosti by měla být zábavná. Obzvláště pak, když se jedná o podnik, kde Vás obsluhují roboti, kteří nabízejí nejrůznější cukrovinky. Jsou však dodržovány všechny hygienické směrnice? Měla by se pod pásem procházet kočka? Počkat, a co ty namodralé nohy čouhající pod skříňkou?
Jako každé puzzle od známého karikaturisty Jana van Haasterena obsahuje i toto velké množství zábavných momentů a ilustrací.

Skládání puzzle od Jana van Haasterena je velmi pestré a zábavné, prozkoumáte tak každý vtipný detail a zabavíte se na dlouhé chvíle. V souladu se svými tradicemi komponuje Jan van Haasteren do svých předloh svoji známou značku, kterou jako první jeho fanoušci hledají - žraločí ploutev a ruce, které vypadají, jako by nikomu nepatřily! A také mnoho dalších detailů, které naleznete na téměř všech jeho ilustracích - zubní protézu, Mikuláše a Haasterenův vlastní portrét.

Velmi detailní, barevné a především vtipné ilustrace od autora jménem Jan Van Haasteren výhradně pro JUMBO. Jeho kresby mají výrazně rozeznatelný styl - vtipné obrázky, veselé situace a daleko více lidí, než byste očekávali! Puzzle z produkce Jan van Haasteren jsou po celém světě populární a doposud jich vytvořil více než 80.


Ilustrační video