Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontakty Novinky

METAL EARTH 3D puzzle Chrám Kinkaku-ji (zlatý)

Značka: METAL EARTH
Číslo výrobku: 115531

Dostupnost: Skladem
559 Kč s DPH 21%
3D puzzle Chrám Kinkaku-ji (zlatý)
Kinkaku-ji, Japan

Popis a parametry

Číslo karty:115531
Věk:od 14 let
Rozměr složeného puzzle cca:9 x 6,5 x 6 cm
Materiál:ocel
Rozměry krabice (balení):17 x 12,5 x 0,1 cm

Vzrušující výzva, zážitek při skládání a oslnivý výsledek – to jsou modely METAL EARTH!

Model z kolekce Rare Earth Edition vzhledem imitující zlato!

Stavba 3D puzzle METAL EARTH vyžaduje trpělivost a šikovné ruce. Výsledek práce však plně vyváží vynaložené úsilí! Miniaturní repliky jsou obzvláště působivou a poutavou dekorací nejen doma, ale také v kanceláři či ve škole.

Z čtvercových plátků oceli (11 x 11 cm) s částmi světových monumentů, slavných dopravních prostředků, hudebních nástrojů či zvířat Vám pod rukama vyrostou detailně propracované, fascinující modely. Autentický vzhled 3D puzzle METAL EARTH je dosažen díky detailnímu laserovému gravírování.

Balení obsahuje 3 ocelové plátky s dílky a návod na složení. Nářadí není součástí balení.

PRACOVNÍ POSTUP:
Jednotlivé díly vyjměte z kovových plátků, v případě potřeby použijte malé štípací nůžky (nejsou součástí). Dílky se spojují k sobě pomocí zámků tvořených úchytem (zobáčkem) a otvorem. Zobáček ohněte pomocí malých tenkých kleští (nejsou součástí) a postupně spojte všechny zámky až vznikne velmi realistický mistrovský kousek!

Doporučený věk: od 14 let.

Kinkaku-ji je starý japonský chrám, ležící v Kjótu v Japonsku. Budova by postavena v roce 1397 pro šóguna Ašikaga Jošimicua. V průběhu let byl chrám několikrát vypálen a opětovně postaven. Nejznámější součástí budovy je zlatý pavilon ležící v zachradách (odtud odvozen i název - Chrám zlatého pavilonu).