Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontakty Novinky

METAL EARTH 3D puzzle Letoun F4U Corsair

Značka: METAL EARTH
Číslo výrobku: 9657

Dostupnost: Skladem
235 Kč s DPH 21%
3D puzzle Letoun F4U Corsair
F4U Corsair

Popis a parametry

Číslo karty:9657
Věk:od 14 let
Rozměr složeného puzzle cca:11,5 x 9,5 x 3,8 cm
Materiál:ocel
Rozměry krabice (balení):17 x 12,5 x 0,1 cm

Vzrušující výzva, zážitek při skládání a oslnivý výsledek – to jsou modely METAL EARTH!

Stavba 3D puzzle METAL EARTH vyžaduje trpělivost a šikovné ruce. Výsledek práce však plně vyváží vynaložené úsilí! Miniaturní repliky jsou obzvláště působivou a poutavou dekorací nejen doma, ale také v kanceláři či ve škole.

Z čtvercových plátků oceli (11 x 11 cm) s částmi světových monumentů, slavných dopravních prostředků, hudebních nástrojů či zvířat Vám pod rukama vyrostou detailně propracované, fascinující modely. Autentický vzhled 3D puzzle METAL EARTH je dosažen díky detailnímu laserovému gravírování.

Balení obsahuje 1 ocelový plátek s dílky a návod na složení. Nářadí není součástí balení.

PRACOVNÍ POSTUP:
Jednotlivé díly vyjměte z kovového plátku, v případě potřeby použijte malé štípací nůžky (nejsou součástí). Dílky se spojují k sobě pomocí zámků tvořených úchytem (zobáčkem) a otvorem. Zobáček ohněte pomocí malých tenkých kleští (nejsou součástí) a postupně spojte všechny zámky až vznikne velmi realistický mistrovský kousek!

Doporučený věk: od 14 let.

Chance Vought F4U Corsair byl americký stíhací letoun, který sloužil především v druhé světové a v korejské válce. Byly vyráběny v letech 1940–1952 a v některých letectvech sloužily tyto stroje až do 60. let. Celkem jich bylo vyrobeno 12 571. Američtí piloti mu přezdívali například "Bent Wing Widow-maker" - výrobce vdov se zalomeným křídlem, nebo také "Ensign Eliminator" - eliminánor nováčků (právě kvůli špatnému výhledu při přistání).Více na Wikipedii