Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontakty Novinky

METAL EARTH 3D puzzle Mobile Suit Gundam: MS-06 Zaku II (ICONX)

Značka: METAL EARTH
Číslo výrobku: 122757

Dostupnost: Vyřazeno z nabídky
845 Kč s DPH 21%
3D puzzle Mobile Suit Gundam: MS-06 Zaku II (ICONX)
MS-06 Zaku II

Popis a parametry

Číslo karty:122757
Věk:od 14 let
Rozměr složeného puzzle cca:11,2 x 7,5 x 5,5 cm
Materiál:ocel
Rozměry krabice (balení):24,5 x 13,5 x 2 cm

Vzrušující výzva, zážitek při skládání a oslnivý výsledek – to jsou modely METAL EARTH!

Model z prémiové řady ICONX inspirován hrdiny animovaného seriálu Mobile Suit Gundam v exkluzivním dárkovém balení Vás okouzlí ještě dokonalejším zpracováním detailů!

Stavba 3D puzzle METAL EARTH ICONX vyžaduje trpělivost a šikovné ruce. Výsledek práce však plně vyváží vynaložené úsilí! Miniaturní repliky jsou obzvláště působivou a poutavou dekorací nejen doma, ale také v kanceláři či ve škole.

Z obdélníkových plátků oceli (21 x 11 cm) s částmi světových monumentů, slavných dopravních prostředků, hudebních nástrojů či zvířat Vám pod rukama vyrostou detailně propracované, fascinující modely. Autentický vzhled 3D puzzle METAL EARTH ICONX je dosažen díky detailnímu laserovému gravírování.

Balení obsahuje 2 ocelové plátky, pinzetu a návod na složení. Nářadí není součástí balení.

PRACOVNÍ POSTUP:
Jednotlivé díly vyjměte z kovových plátků, v případě potřeby použijte malé štípací nůžky (nejsou součástí). Dílky se spojují k sobě pomocí zámků tvořených úchytem (zobáčkem) a otvorem. Zobáček ohněte pomocí malých tenkých kleští (nejsou součástí) a postupně spojte všechny zámky až vznikne velmi realistický mistrovský kousek!

Doporučený věk: od 14 let.