Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontaktyAkce, slevy, výprodejeNovinky

METAL EARTH 3D puzzle Sonda Kepler

Značka: METAL EARTH
Číslo výrobku: 117901

Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 249 Kč / ušetříte 14 Kč (5%)
235 Kč s DPH 21%
3D puzzle Sonda Kepler
Kepler Spacecraft

Popis a parametry

Číslo karty:117901
Věk:od 14 let
Rozměr složeného puzzle cca:4 x 3,5 x 2,6 cm
Materiál:ocel
Rozměry krabice (balení):17 x 12,5 x 0,1 cm
Počet dílků:31

Vzrušující výzva, zážitek při skládání a oslnivý výsledek – to jsou modely METAL EARTH!

Stavba 3D puzzle METAL EARTH vyžaduje trpělivost a šikovné ruce. Výsledek práce však plně vyváží vynaložené úsilí! Miniaturní repliky jsou obzvláště působivou a poutavou dekorací nejen doma, ale také v kanceláři či ve škole.

Z čtvercových plátků oceli (11 x 11 cm) s částmi světových monumentů či slavných dopravních prostředků Vám pod rukama vyrostou detailně propracované, fascinující modely. Autentický vzhled 3D puzzle METAL EARTH je dosažen díky detailnímu laserovému gravírování.

Balení obsahuje 1 ocelový plátek s dílky a návod na složení. Nářadí není součástí balení.

PRACOVNÍ POSTUP:
Jednotlivé díly vyjměte z kovového plátku, v případě potřeby použijte malé štípací nůžky (nejsou součástí). Dílky se spojují k sobě pomocí zámků tvořených úchytem (zobáčkem) a otvorem. Zobáček ohněte pomocí malých tenkých kleští (nejsou součástí) a postupně spojte všechny zámky až vznikne velmi realistický mistrovský kousek!

Doporučený věk: od 14 let.

Kepler je mise NASA, která má za úkol hledat vzdálené exoplanety podobné Zemi. Odstartovala 7. března 2009 z floridské základny Cape Canaveral Air Force Station. Sonda váží 1 039 kilogramů a plánovaná délka mise je 3,5 roku, během této doby má prozkoumat více než 100 tisíc hvězd v souhvězdí Labutě a souhvězdí Lyry. Kamera disponuje rozlišením 95 megapixelů[3]. Mise je pojmenovaná na počest Johannese Keplera.Více na Wikipedii