Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontaktyAkce, slevy, výprodejeNovinky
Doprava ZDARMA při nákupu od 599 Kč

MINDOK SMART Kvadrilion

-21%
Značka: MINDOK
Číslo výrobku: 14436
Akce

Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 599 Kč / ušetříte 127 Kč (21%)
472 Kč s DPH 21%
SMART Kvadrilion
Quadrillion

Popis a parametry

Číslo karty:14436
Počet hráčů:1 a více
Věk:od 7 let
Materiál:Plast
Rozměry krabice (balení):24,5 x 24,5 x 4,5 cm

Protáhněte si mozek na logické hře s magnetickými čtverci.

Nespočet zadání i řešení, ale podaří se vám jedno nalézt? Herní plán pro Kvadrilion je připraven po sestavení 4 magnetických desek do libovolného útvaru. Hlavolam je vyřešen, pokud se vám podařilo umístit všech 12 dílků skládačky na herní plán, který jste si sestavili. Velké, odolné dílky skládačky jsou ideální pro hru v každém věku. Vzorové úkoly v knížce zadání jsou seřazeny od jednodušších až po velmi náročné. Ty nejnáročnější mají pak pouze jediné řešení. Použijte vzorová zadání, nebo si jednoduše vytvořte svá vlastní!
Zadání obsahuje různě obtížné úlohy.

Hra Kvadrilion patří do skupiny víceúrovňových, logických her Smart games, které jsou určeny především pro jednoho hráče (nicméně hru může hrát i hráčů více). Logické hry Smart Games obsahují vždy zadání v několika různých stupních obtížnosti, rozvíjí IQ, logické myšlelní, prostorovou představivost, koncentraci a plánování.

Pravidla hry:
Sestavte si herní plán. Umístěte všechny dílky skládačky na herní plán, který jste si vytvořili - dílky však nesmějí překrývat černé ani bílé tečky. Pro každé zadání existuje alespoň jedno řešení.

Hra obsahuje:4 magnetické čtverce, 12 velkých barevných dílků skládačky, knížka zadání


SMART Kvadrilion - ilustrační video