Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontaktyAkce, slevy, výprodejeNovinky

MR. PLAYWOOD 3D puzzle Slon 159 dílků

-45%
Značka: MR. PLAYWOOD
Číslo výrobku: 122735
Akce

Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 579 Kč / ušetříte 720 Kč (45%)
859 Kč s DPH 21%
3D puzzle Slon 159 dílků
Mechanical Wooden Model Elephant

Popis a parametry

Číslo karty:122735
Věk:od 14 let
Rozměr složeného puzzle cca:22 x 21 x 12 cm
Materiál:Dřevo - překližka
Rozměry krabice (balení):45 x 28 x 4,5 cm
Počet dílků:159

Model slona má pohyblivé tělo - může pohybovat předními i zadními končetinami a stříhat ušima.

3D mechanické puzzle MR. PLAYWOOD spojuje přírodní materiál s mechanickým pohybem bez nutnosti použít lepidlo nebo nástroje. A to vše zabaleno v lákavém obalu!
Pronikněte do pozoruhodného světa převodů, gumičkových motorů, koleček a dalších mechanických součástek, které jako celek vytváří úžasné funkční modely! Prostorové skládání bez nutnosti lepení, propracované detaily, hladký provoz a kvalitní zpracování - plně funkční pohyblivé 3D puzzle od výrobce MR. PLAYWOOD ohromí i toho, komu nejsou mechanika s fyzikou blízké.

Dřevěné 3D skládačky ukrajinské značky MR. PLAYWOOD jsou ideální pro trénink manuální zručnosti i trpělivosti. Jsou opatřeny podrobným obrázkovým návodem a zabaví Vás na dlouhé hodiny. Ke skládání nepotřebujete žádné pomůcky. Vše potřebné najdete v balení.

Balení obsahuje 159 dřevěných dílků, vosk, dřevěné osy, obrázkový návod, montážní dřevěnou pomůcku/pravítko, plakát a příběh MR. PLAYWOODA (v angličtině) a náhradní dílky. Skládací dřevěnou krabičku lze následně využít pro uložení drobných předmětů.
Rozměr složeného 3D puzzle: 22 x 21 x 12 cm.
Vhodné pro stavitele od 14 let.

UPOZORNĚNÍ: Dílky je třeba vylamovat postupně a s opatrností. Pro správné fungování a bezproblémový provoz je třeba součástky, u kterých je to uvedeno v návodu (zejména osy), promazat přiloženým voskem, aby byl pohyb prováděn s minimálním třením.