Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontaktyAkce, slevy, výprodejeNovinky
BF Doprava ZDARMA při nákupu nad 999 Kč

QUERCETTI Pixel Art Photo Star Wars: Kylo Ren 9 desek (11.400 ks)

-13%
Značka: QUERCETTI
Číslo výrobku: 19516
Akce Doprava zdarma

Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 499 Kč / ušetříte 200 Kč (13%)
1 299 Kč s DPH 21%
Pixel Art Photo Star Wars: Kylo Ren 9 desek (11.400 ks)

Popis a parametry

Číslo karty:19516
Věk:od 9 do 99 let
Materiál:Plast
Rozměry krabice (balení):56 x 43 x 8 cm

Vytvořte si obrázek záporného hrdiny z filmové ságy Star Wars pomocí kolíčků!

Díky QUERCETTI Pixel Art je tvorba úchvatných portrétů pomocí slavných kolíčků značky Quercetti dostupná každému bez ohledu na věk. Jednoduše si zvolte fotografii, která se vám líbí, otevřete si internetové stránky www.pixelino.cz, vytiskněte si předlohy v jejich skutečné velikosti, rozložte je na základní desky, vložte kolíčky a teprve pak to začne! Kolíčky jsou totiž sice jen v šesti barvách, když se však podíváte ze správné vzdálenosti, jakoby zázrakem splynou a vytvoří obrázek s tisíci nových barev a odstínů, jako by se jednalo o skutečnou fotografii.

Jde o princip tzv. optického mísení barev, tedy mísení barev v oku diváka, který používali už pointilisté na konci 19. století.

Balení obsahuje:
- 1 rámeček o rozměru 41x54 cm,
- 9 základních perforovaných desek,
- 11 400 kolíčků šesti barev,
- návod k použití.

Quercetti je celosvětově známá a uznávaná italská značka, která na evropském trhu působí již přes 60 let. Protože jsou v České republice stále více žádány hračky špičkové kvality a designu, získala si během posledních let své věrné zákazníky i u nás. V její nabídce nalezneme stavebnice pro děti od jednoho roku, unikátní mozaiky pro děti už od dvou let, pohybové stavebnice Georella, kuličkové dráhy a další. Quercetti® je pro své edukativní vlastnosti a kvalitu velmi oblíbenou značkou i v mateřských školách. Její výrobky u dětí rozvíjejí jemnou motoriku, logické myšlení, vizuomotorickou koordinaci i estetické cítění.


Ilustrační video