Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontakty Novinky

RAVENSBURGER 3D puzzle Braniborská brána, Berlín 324 dílků

Značka: RAVENSBURGER
Číslo výrobku: 3789
Doprava zdarma

Dostupnost: Skladem
1 499 Kč s DPH 21%
3D puzzle Braniborská brána, Berlín 324 dílků
Brandenburger Tor, Berlin

Popis a parametry

Číslo karty:3789
Věk:od 10 let
Rozměr složeného puzzle cca:34,4 x 25,9 x 18,4 cm
Materiál:plast
Rozměry krabice (balení):37 x 27 x 7 cm

RAVENSBURGER zozšiřuje úspěšnou sadu modelů staveb a zkouší nové možnosti!

Zažijte jedinečnou kombinaci skládání puzzle a stavění modelu a vytvořte slavnou a ohromující berlínskou Braniborskou bránu.

Speciální plastové dílky s jedinečnou technologií Easyclick a zajímavě navrženými spoji poskytují skvělou stabilitu celé stavby. Dílky přesně zapadnou na své místo a celá stavba drží bez nutnosti lepení. Díky originálním doplňkovým dílkům budou vaši stavbu všichni obdivovat.

Balení obsahuje: 324 plastových puzzle dílků, set pro sestavení kvadrigy (vůz s koňmi na vrcholu brány), doplňky a ilustrovaný návod.Braniborská brána, německy Brandenburger Tor, patří k nejznámějším pamětihodnostem Berlína a k jeho významným symbolům. Braniborská brána stojí v centru města a s touto stavební památkou je spojeno mnoho historických událostí města. Braniborská brána je 26 metrů vysoká, 65,5 metrů široká a 11 metrů dlouhá stavba z pískovce ve stylu raného klasicismu. Má pět průjezdů a svým vzhledem silně připomíná athénskou Akropolis. Stavba je zdobena ornamenty a reliéfy a je korunována 5 metrů vysokou sochou kvadrigy, představující okřídlenou bohyni vítězství, která vjíždí do města na čtyřmi koni taženém voze. Více na Wikipedii