Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontaktyAkce, slevy, výprodejeNovinky

RAVENSBURGER 3D puzzle Buckinghamský palác, Londýn 216 dílků

-21%
Značka: RAVENSBURGER
Číslo výrobku: 122648
Akce

Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 669 Kč / ušetříte 144 Kč (21%)
525 Kč s DPH 21%
3D puzzle Buckinghamský palác, Londýn 216 dílků
Buckingham Palace, London

Popis a parametry

Číslo karty:122648
Věk:od 10 let
Rozměr složeného puzzle cca:38,1 x 12,3 x 10,9 cm
Materiál:plast
Rozměry krabice (balení):27,5 x 19,5 x 7 cm
Počet dílků:216

Oficiální londýnské sídlo britského panovníka nyní jako 3D model od výrobce Ravensburger! Postavte si svůj vlastní Buckinghamský palác!

Speciální zakřivené nebo ohebné dílky, které přesně zapadnou na své místo, umožňují postavit fascinující modely slavných budov. Dílky vyrobeny z pevného plastu zaručí vynikající stabilitu, a celá stavba drží bez nutnosti lepení. Díky originálním doplňkovým dílkům budou vaši stavbu všichni obdivovat.

Balení obsahuje: puzzle, příslušenství a návod.Buckinghamský palác je oficiální londýnské sídlo britského panovníka a největší královská pracovna na světě. Výraz Buckinghamský palác nebo jen palác je pojem používaný pro označení vyjádření pocházející od členů královské rodiny. Buckinghamský palác má funkci londýnské rezidence královny Alžběty II., ale je i místem konání akcí státního významu, akcí pořádaných dvorem, místem oficiálních uvítání hlav států a velkou turistickou atrakcí. Je také místem, kde se Britové shromažďují v dobách národního veselí a krizí. Více na Wikipedii