Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontakty Novinky

RAVENSBURGER 3D puzzle Koloseum, Řím 216 dílků

Značka: RAVENSBURGER
Číslo výrobku: 8032

Dostupnost: Vyprodáno
899 Kč s DPH 21%
3D puzzle Koloseum, Řím 216 dílků
Colosseo, Roma

Popis a parametry

Číslo karty:8032
Věk:od 8 let
Rozměr složeného puzzle cca:31,7 x 26,3 x 9,7 cm
Materiál:plast
Rozměry krabice (balení):37 x 27 x 7 cm

Baví Vás skládat puzzle, ale chcete zkusit něco nového? Stále oblíbenější řada modelů známých staveb od mistra výroby puzzle RAVENSBURGER Vám zajistí hodiny zábavy. Postavte si slavný římský amfiteátr, který sloužil v dávné době nejen gladiátorským zápasům.

Speciální plastové dílky s jedinečnou technologií Easyclick a zajímavě navrženými spoji poskytují skvělou stabilitu celé stavby. Dílky přesně zapadnou na své místo a celá stavba drží bez nutnosti lepení. Díky originálním doplňkovým dílkům budou vaši stavbu všichni obdivovat.Balení obsahuje: 216 plastových puzzle dílků, 44 dílů příslušenství a ilustrovaný návod.
Římské koloseum je elipsovitý amfiteátr v centru města Říma v Itálii. Jde o největší amfiteátr, který byl kdy v římské říši postaven. Původně bylo schopno pojmout 50.000 sedících diváků a bylo užíváno ke gladiátorským zápasům a veřejným podívaným. Později byla využívána k obývání, sněmování, jako pevnost, kamenolom a křesťanská svatyně. Ačkoliv periodicky se opakující zemětřesení a zloději kamenů z něj učinili zříceninu, dnes se stavba stala skutečným symbolem císařského Říma. Je jednou z nejpopulárnějších turistických atrakcí. Více na Wikipedii