Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontakty Novinky

RAVENSBURGER GraviTrax Adventní kalendář

Značka: RAVENSBURGER
Číslo výrobku: 149611

Dostupnost: Skladem
1 139 Kč s DPH 21%
GraviTrax Adventní kalendář
GraviTrax Advent Calendar

Popis a parametry

Číslo karty:149611
Věk:od 8 let
Materiál:Plast
Rozměry krabice (balení):46 x 34 x 8 cm

S rozšířením GraviTrax Adventní kalendář se připravíte na Vánoce levou zadní. Ve 24 tradičních okýnkách se ukrývá na každý den zbývající do Vánoc jedno překvapení. Všechny prvky z kalendáře jsou kompatibilní se všemi stavebnicemi GraviTrax.

Rozšiřující prvek GraviTrax Adventní kalendář je použitelný pouze se startovací sadou!

Balení obsahuje:
Základní desku
3 kuličky: červená, zelená, zlatá
Rozšiřující díly: 1 kolotoč, 1 terč, 1 výměna barvy, 1 trampolína, 1 skokan, 1 střední kolejnice, 5 krátkých kolejnic, 3 pravotočivé kolejnice Bernoulli, 3 levotočivé kolejnice Bernouli, 2 rovné kolejnice Bernoulli, 23 výškových dílů, 2 poloviční výčkové díly, 3 zakřivené díly, 7 speciálních zakřivených dílů, 1 rozjezd 3v1.

GraviTrax od německého výrobce Ravensburger je modulární kuličková dráha s možností dalších rozšíření, která nadchne malé i velké stavitele. Stavějte, závoďte s kuličkami a vyzkoušejte sílu gravitace v praxi!

Propracovaná stavebnice s variabilními dílky Vám umožní vytvořit si vlastní systém spletitých kuličkových drah nebo postavit některé z předpřipravených řešení. Z jednotlivých stavebních prvků vytvoříte cestičky plné různých akcí, kterými budou kuličky postupně projíždět.

Systém kuličkových drah RAVENSBURGER GraviTrax můžete libovolně rozšiřovat o další a další doplňky a vytvářet tak nové podoby složitých a unikátních cestiček s vytuněnými překážkami. Stavebnice zaručuje nikdy nekončící zábavu okořeněnou rozšiřováním vědomostí o vlastnostech gravitace.

Plánujte dráhy odkudkoliv! S pomocí aplikace GraviTrax můžete dráhy navrhovat i na svém mobilu nebo tabletu a poté vše vyzkoušet v praxi.