Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontaktyAkce, slevy, výprodejeNovinky

RAVENSBURGER GraviTrax Kuličky a Centrifuga

Značka: RAVENSBURGER
Číslo výrobku: 140988
Akce Novinka

Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 299 Kč / ušetříte 60 Kč (20%)
239 Kč s DPH 21%
GraviTrax Kuličky a Centrifuga
GraviTrax Balls und Spinner

Popis a parametry

Číslo karty:140988
Věk:od 8 let
Materiál:Plast
Rozměry krabice (balení):19 x 19 x 5 cm

Rozšíření GraviTrax Kuličky a Centrifuga přináší šest nových kuliček pro dráhu GraviTrax a nový startovní díl. Pootočením zelené části může Centrifuga spustit až šest kuliček najednou. V kombinaci se startovací sadou GraviTrax tak lze současně odeslat na dráhu třikrát více kuliček než dříve. Součástí rozšíření jsou 3 stříbrné kuličky a tři barevné kuličky.  

Rozšiřující prvek GraviTrax Kuličky a Centrifuga je použitelný pouze se startovací sadou!

Balení obsahuje:
6 kuliček, startovní díl se šesti výjezdy, návod.

GraviTrax od německého výrobce Ravensburger je modulární kuličková dráha s možností dalších rozšíření, která nadchne malé i velké stavitele. Stavějte, závoďte s kuličkami a vyzkoušejte sílu gravitace v praxi!

Propracovaná stavebnice s variabilními dílky Vám umožní vytvořit si vlastní systém spletitých kuličkových drah nebo postavit některé z předpřipravených řešení. Z jednotlivých stavebních prvků vytvoříte cestičky plné různých akcí, kterými budou kuličky postupně projíždět.

Systém kuličkových drah RAVENSBURGER GraviTrax můžete libovolně rozšiřovat o další a další doplňky a vytvářet tak nové podoby složitých a unikátních cestiček s vytuněnými překážkami. Stavebnice zaručuje nikdy nekončící zábavu okořeněnou rozšiřováním vědomostí o vlastnostech gravitace.

Plánujte dráhy odkudkoliv! S pomocí aplikace GraviTrax můžete dráhy navrhovat i na svém mobilu nebo tabletu a poté vše vyzkoušet v praxi.