Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontakty Novinky

RAVENSBURGER GraviTrax PRO Kolotoč

Značka: RAVENSBURGER
Číslo výrobku: 148948

Dostupnost: Skladem
249 Kč s DPH 21%
GraviTrax PRO Kolotoč
GraviTrax Extension Carousel

Popis a parametry

Číslo karty:148948
Věk:od 8 let
Materiál:Plast
Rozměry krabice (balení):19 x 19 x 5 cm

Znásobte své možnosti! Rozšiřte svou kuličkodráhu GraviTrax PRO o hromadu stavebního materiálu.

Fascinující Točna pro ještě větší variabilitu hry. Každá kulička, která projede Točnou ji roztočí proti směru hodinových ručiček. Máte zde dvě možnosti jízdy: buď kulička projede přes Točnu nebo propadne o patro níž. Náročnost jízdy můžete zvýšit vpuštěním většího množství kuliček na dráhu, které budou projíždět Točnou.

Rozšiřující sada GraviTrax PRO Točna je použitelná pouze se startovací sadou.
Balení obsahuje: dílky pro sestavení rozšiřovacího prvku Kolotoč (Carousel)

Stavebnice RAVENSBURGER GraviTrax PRO pro náročnější stavitele s novými variabilními dílky posune vaši dráhu o další stupeň výš.
Systém kuličkových drah s novými akčními díly umožňuje budovat vaši stavbu do výšky a napínavě tak překonávat různé výškové rozdíly a vést kuličky mezi jednotlivými patry nejen standardní cestou. Zkuste nechat projet kuličku skrze zeď a uvidíte, co se stane. Stavějte nové tratě plné jedinečných výzev.

Kuličkodráha RAVENSBURGER GraviTrax PRO je plně kombinovatelná s "bílou" verzí Gravitrax, je možné ji libovolně rozšiřovat a vytvářet tak nové podoby složitých a unikátních cestiček s vytuněnými překážkami. Stavebnice zaručuje nikdy nekončící zábavu okořeněnou rozšiřováním vědomostí o vlastnostech gravitace.