Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontaktyAkce, slevy, výprodejeNovinky

RAVENSBURGER GraviTrax PRO Šroubovice

Značka: RAVENSBURGER
Číslo výrobku: 143245
Akce Novinka

Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 299 Kč / ušetříte 62 Kč (20%)
237 Kč s DPH 21%
GraviTrax PRO Šroubovice
GraviTrax Extension Helix

Popis a parametry

Číslo karty:143245
Věk:od 8 let
Materiál:Plast
Rozměry krabice (balení):19 x 19 x 4,8 cm

Znásobte své možnosti! Rozšiřte svou kuličkodráhu GraviTrax PRO o hromadu stavebního materiálu.

Akční Šroubovice posílá kuličky o úroveň níž, ale přesto stále stejným směrem, kterým byly vyslány. Můžete takto propojit až 6 různých cest. Náročnost jízdy můžete zvýšit vpuštěním většího množství kuliček na dráhu, které budou projíždět Šroubovicí. Kolik kuliček si troufnete poslat na dráhu?

Rozšiřující sada GraviTrax PRO Šroubovice je použitelná pouze se startovací sadou.

Stavebnice RAVENSBURGER GraviTrax PRO pro náročnější stavitele s novými variabilními dílky posune vaši dráhu o další stupeň výš.
Systém kuličkových drah s novými akčními díly umožňuje budovat vaši stavbu do výšky a napínavě tak překonávat různé výškové rozdíly a vést kuličky mezi jednotlivými patry nejen standardní cestou. Zkuste nechat projet kuličku skrze zeď a uvidíte, co se stane. Stavějte nové tratě plné jedinečných výzev.

Kuličkodráha RAVENSBURGER GraviTrax PRO je plně kombinovatelná s "bílou" verzí Gravitrax, je možné ji libovolně rozšiřovat a vytvářet tak nové podoby složitých a unikátních cestiček s vytuněnými překážkami. Stavebnice zaručuje nikdy nekončící zábavu okořeněnou rozšiřováním vědomostí o vlastnostech gravitace.