Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontaktyAkce, slevy, výprodejeNovinky
Metal Earth sleva 20%

RAVENSBURGER GraviTrax Skokan (Jumper)

Značka: RAVENSBURGER
Číslo výrobku: 131627

Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 319 Kč / ušetříte 90 Kč (28%)
229 Kč s DPH 21%
GraviTrax Skokan (Jumper)
GraviTrax Expansion Jumper

Popis a parametry

Číslo karty:131627
Věk:od 8 let
Materiál:Plast
Rozměry krabice (balení):19 x 19 x 5 cm

S Jumperem vyvezeš kuličku o parto výše. Jumper je další rozšíření, u kterého může kulička najet na překážku nebo projíždět pod ní.

Rozšiřující prvek GraviTrax Flip je použitelný pouze se startovací sadou!

Balení obsahuje:
1 prvek jumper, 1 dlouhá kolejnice, 2 střední kolejnice, 3 krátké kolejnice a návod.

GraviTrax od německého výrobce Ravensburger je modulární kuličková dráha s možností dalších rozšíření, která nadchne malé i velké stavitele. Stavějte, závoďte s kuličkami a vyzkoušejte sílu gravitace v praxi!

Propracovaná stavebnice s variabilními dílky Vám umožní vytvořit si vlastní systém spletitých kuličkových drah nebo postavit některé z předpřipravených řešení. Z jednotlivých stavebních prvků vytvoříte cestičky plné různých akcí, kterými budou kuličky postupně projíždět.

Systém kuličkových drah RAVENSBURGER GraviTrax můžete libovolně rozšiřovat o další a další doplňky a vytvářet tak nové podoby složitých a unikátních cestiček s vytuněnými překážkami. Stavebnice zaručuje nikdy nekončící zábavu okořeněnou rozšiřováním vědomostí o vlastnostech gravitace.

<

Plánujte dráhy odkudkoliv! S pomocí aplikace GraviTrax můžete dráhy navrhovat i na svém mobilu nebo tabletu a poté vše vyzkoušet v praxi.