Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontakty Novinky

RAVENSBURGER GraviTrax Tunýlky (Color Swap)

Značka: RAVENSBURGER
Číslo výrobku: 149608

Dostupnost: Skladem
249 Kč s DPH 21%
GraviTrax Tunýlky (Color Swap)
GraviTrax Color Swap

Popis a parametry

Číslo karty:149608
Věk:od 8 let
Materiál:Plast
Rozměry krabice (balení):19 x 19 x 5 cm

Rozšíření GraviTrax Výměna barvy přináší tři nové kuličky pro dráhu GraviTrax a nový díl s překvapením. Jakmile kulička vjede do tunelu jakoby kouzlem změní barvu. Tunel lze použít dvěma způsoby. Buď tunel na začátku připravíte tak, že do něj vložíte druhou kuličku a nebo jej vhodně zabudujete do dráhy a kuličky budou měnit barvu samy.

Rozšiřující prvek GraviTrax Změna barvy v tunelu je použitelný pouze se startovací sadou!

Balení obsahuje:
3 kuličky, 3 tunelové díly, návod.

GraviTrax od německého výrobce Ravensburger je modulární kuličková dráha s možností dalších rozšíření, která nadchne malé i velké stavitele. Stavějte, závoďte s kuličkami a vyzkoušejte sílu gravitace v praxi!

Propracovaná stavebnice s variabilními dílky Vám umožní vytvořit si vlastní systém spletitých kuličkových drah nebo postavit některé z předpřipravených řešení. Z jednotlivých stavebních prvků vytvoříte cestičky plné různých akcí, kterými budou kuličky postupně projíždět.

Systém kuličkových drah RAVENSBURGER GraviTrax můžete libovolně rozšiřovat o další a další doplňky a vytvářet tak nové podoby složitých a unikátních cestiček s vytuněnými překážkami. Stavebnice zaručuje nikdy nekončící zábavu okořeněnou rozšiřováním vědomostí o vlastnostech gravitace.

Plánujte dráhy odkudkoliv! S pomocí aplikace GraviTrax můžete dráhy navrhovat i na svém mobilu nebo tabletu a poté vše vyzkoušet v praxi.