Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontaktyAkce, slevy, výprodejeNovinky
Trefl - sleva 25% na vše

ROBOTIME 3D puzzle Kudlanka s barvičkami

Značka: ROBOTIME
Číslo výrobku: 116700

Dostupnost: Vyřazeno z nabídky
75 Kč s DPH 21%
3D puzzle Kudlanka s barvičkami
Mantis

Popis a parametry

Číslo karty:116700
Materiál:dřevo - překližka
Rozměry krabice (balení):23 x 18,5 x 0,6 cm

Sestavte si model Kudlanky a ozdobte ho barvami dle své fantazie.

Přírodní dřevěné 3D prostorové puzzle - stavebnice vyrobená z 3mm silné překližky, které si ozdobíte dle vlastních představ.Součástí balení jsou totiž barvičky a štětec. Každé puzzle tak bude váš originál! Zdobit můžete před nebo po sestavení.

3D skládačky jsou vhodné pro rozvoj motoriky, fantazie a představivosti. Jsou velmi oblíbené nejen u dětí, ale i u rodičů.

Postup skládání dřevěného 3D puzzle:
Každé balení obsahuje podrobný nákres a očíslování jednotlivých částí tak, jak jsou vyraženy na překližce. Čísla jsou pouze na návodu, nikoliv na dílcích.
Dílky jednoduše v průběhu skládání opatrně vymáčkněte prsty z dřevěné překližky, v případě nutnosti drsné hrany vyhlaďte přiloženým brusným papírem. Vytláčení doporučujeme provádět z lícové strany.
Na nákresu si vždy najděte číslo potřebného dílku a pod stejným číslem i jeho umístění a vložte dílek na správné místo. Hrubou představu, kam který dílek patří, můžete získat i z přiloženého obrázku sestaveného 3D puzzle.
Postupně umístěte všechny části podle nákresu.
Přírodní dřevěné 3D Puzzle si můžete vybarvit dle vlastní fantazie buď před nebo po sestavení.
Skládačku nemusíte lepit lepidlem, lze jej kdykoliv rozložit a znovu složit. Doporučujeme si ponechat návod ke stavbě. K trvalému pevnému spojení použijte lepidlo na dřevo (není součástí výrobku).

3D puzzle je baleno ve fólii v rozloženém stavu. Dřevěné 3D puzzle splňují všechny normy EU. Nevhodné pro děti do 3 let.