Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontaktyAkce, slevy, výprodejeNovinky

SCHMIDT Puzzle John Deere Traktor 8370R 60 dílků + model SIKU

Značka: SCHMIDT
Číslo výrobku: 115369

Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 259 Kč / ušetříte 10 Kč (3%)
249 Kč s DPH 21%
Puzzle John Deere Traktor 8370R 60 dílků + model SIKU
Tractor John Deer 8370R and field chopper

Popis a parametry

Číslo karty:115369
Věk:od 5 let
Rozměr složeného puzzle cca:36,1 x 24,3 cm
Materiál:papír
Rozměry krabice (balení):27,5 x 19 x 6 cm
Přibližná velikost dílku:4 cm
Počet dílků:60

Nejen malí kluci si mohou doma poskládat puzzle s traktorem značky John Deere. Stavebnice o šedesáti dílcích je vhodná pro všechny milovníky zemědělských strojů. Součástí balení je kromě zmíněného obrázku i originální SIKU model traktoru John Deere 7530. Vhodné pro děti od 5 let.

Německá společnost Schmidt se z velké většiny zabývá výrobou puzzle. Dále se tato firma zaměřuje na tvorbu vzrušujících rodinných her, zábavných vzdělávacích počinů pro děti, či propracovaných strategických kousků nejen pro chytré hlavičky. Politikou této společnosti je vytvořit zábavné výrobky pro malé i velké. Zaměřují se tedy i na vytváření veselých karet a složitých hádanek se známými motivy, stejně jako na produkci plyšových hraček.

Bez neustálé inovace a nových nápadů by to nešlo, proto se na produkci stále nových výrobků podílí tým až patnácti lidí. Tito pracovníci se snaží přicházet s ambiciózními nápady, na kterých se ve firmě Schmidt následně pracuje. Proces je to komplikovaný, a je třeba spolupracovat s grafiky, autory, editory, učiteli, psychology a dalšími lidmi tak, aby byl následný výrobek úspěšný. V průměru podnik přichází až s 150 novým položkami ročně.