Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontakty Novinky

TREFL Pěnové puzzle Farma

Značka: TREFL
Číslo výrobku: 119064

Dostupnost: Vyřazeno z nabídky
489 Kč s DPH 21%
Pěnové puzzle Farma
Foam Puzzle Farm Fun

Popis a parametry

Číslo karty:119064
Rozměr jednoho dílu:28,5 cm
Tloušťka pěnového koberce:1,5 cm
Věk:od narození
Rozměr složeného puzzle cca:117,5 x 60,5 cm
Materiál:Lehčená pěna s potiskem
Rozměry krabice (balení):32 x 32 x 13 cm

Pěnové puzzle s motivem zvířátek z farmy.

Pěnová podložka je vyrobena ze speciálního materiálu (nejedná se o klasickou vroubkovanou EVA pěnu, ale o materiál podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu). Má nadstandardní tloušťku 1,5 cm a je určena zejména ke hraní. Puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, je lehce manipulovatelné a skladné.

Pěnové puzzle seznamuje děti s poznáváním lidských emocí. Pomocí smajlíků na jednom dílku děti mohou hledat výrazy zvířátek na celém pěnovém koberci.
Z jednotlivých dílů lze poskládat kostka, tunel pro autíčka, nebo jej lze použít jako krásnou dekoraci na stěnu.
Z osmi samostatných dílů lze vytvořit plochu přibližně 117 x 60 cm.

Pěnové puzzle je vhodné pro děti různého věku:
0+ - Poskládejte pěnový koberec a řekněte dítěti, co se na něm nachází. Zkuste napodobovat zvuky zvířat. Využijte pěnové puzzle jako podložku pro první hraní, sedání a lezení.
1+ - Zeptejte se dítěte, kde má zvíře oči, nos, uši a podobně. Vyprávějte mu o tom, co zvířátka jí, pijí a co ráda dělají. Zkuste je navnadit k tomu, aby napodobovali zvuky zvířat.
2+ - Zkuste skládat koberec spolu s dětmi. Zeptejte se dítěte, kde se na puzzle nacházejí zvířata. Vyprávějte o tom, které zvíře je veselé a které naopak smutné. Vyzkoušejte prostorové skládání - vytvořte například kostku. Vymýšlejte vlastní hry.
3+ - Zkuste společně s dítětem rozpoznat jednotlivé pocity - radost, překvapení, lásku, zlost, strach v emotikonách v legendě a následně pocity přiřadit k jednotlivým scénkám. Mluvte o tom, co se dělá, když je někdo smutný nebo se zlobí. Zeptejte se dítěte jak se jmenují zvířata a co ráda dělají.
4+ - Povzbuďte dítě k vymýšlení příběhů o jednotlivých zvířatech a pojmenování emocí, které cítí. Mluvte o tom, kdy dítě naposledy cítilo radost, divilo se nebo cítilo strach? Co se tehdy stalo? Řekněte dítěti o svých pocitech. Pamatujte, že společná zábava zesiluje vztah mezi rodičem a dítětem a má pozitivní vliv na rozvoj dítěte. Pojmenování a mluvení o emocích učí děti od nejmladších let jak si s nimi mají poradit, zesilují sociální a komunikační schopnosti a pocit vlastní hodnoty.

Pěnové puzzle TREFL PUZZLOPIANKA je vhodné také jako podložka při hraní s plastelínou nebo malování barvičkami. Po použití puzzle jednoduše otřete vlhkým hadříkem.

Toto puzzle je kombinovatelné pouze s pěnovými puzzle TREFL Puzzlopianka

Doporučeno pro děti od narození.