Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontaktyAkce, slevy, výprodejeNovinky

TREFL Pěnové puzzle Město

Značka: TREFL
Číslo výrobku: 119061

Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 539 Kč / ušetříte 50 Kč (9%)
489 Kč s DPH 21%
Pěnové puzzle Město
Foam Puzzle City Fun

Popis a parametry

Číslo karty:119061
Rozměr jednoho dílu:28,5 cm
Tloušťka pěnového koberce:1,5 cm
Věk:od narození
Rozměr složeného puzzle cca:117,5 x 60,5 cm
Materiál:Lehčená pěna s potiskem
Rozměry krabice (balení):32 x 32 x 13 cm
Počet dílků:8

Pěnové puzzle s motivem městských ulic.

Pěnová podložka je vyrobena ze speciálního materiálu (nejedná se o klasickou vroubkovanou EVA pěnu, ale o materiál podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu). Má nadstandardní tloušťku 1,5 cm a je určena zejména ke hraní. Puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, je lehce manipulovatelné a skladné.

Pěnové puzzle seznamuje děti s poznáváním geometrických tvarů. Pomocí tvarů na jednom dílku děti mohou hledat jednotlivé geometrické obrazce na celém pěnovém koberci.
Z jednotlivých dílů lze poskládat kostka, tunel pro autíčka, nebo jej lze použít jako krásnou dekoraci na stěnu.
Z osmi samostatných dílů lze vytvořit plochu přibližně 117 x 60 cm.

Pěnové puzzle je vhodné pro děti různého věku:
0+ - Poskládejte pěnový koberec a řekněte dítěti, co se na něm nachází. Zkuste napodobovat zvuky města, například jedoucích aut, vlaku, signálů požárníků... Využijte pěnové puzzle jako podložku pro první hraní, sedání a lezení.
1+ - Zeptejte se dítěte, kde se na obrázku nacházejí domečky a automobily. Hrajte si společně, jezděte autíčky (nejsou součástí balení) po podložce. Říkejte mu o jednotlivých autech a ukazujte na ně.
2+ - Zkuste skládat koberec spolu s dětmi. Zeptejte se dítěte, kde se na puzzle nacházejí autíčka a domky. Řekněte mu o správném přecházení po přechodu. Vyzkoušejte prostorové skládání - vytvořte například kostku. Vymýšlejte vlastní hry.
3+ - Společně s dítětem vyzvedněte babičku na nádraží a navštivte tetu v nemocnici, po cestách se pohybujte figurkou či autíčkem (nejsou součástí balení). Společně uhaste požár. Vyprávějte dítěti o dopravních značkách a pravidlech silničního provozu.
4+ - Povzbuďte dítě k vyprávění příběhu o městě. Zkuste na obrázku najít tvary, které se nacházejí v legendě. Pamatujte, že společná zábava zesiluje vztah mezi rodičem a dítětem a má pozitivní vliv na rozvoj dítěte.

Pěnové puzzle TREFL PUZZLOPIANKA je vhodné také jako podložka při hraní s plastelínou nebo malování barvičkami. Po použití puzzle jednoduše otřete vlhkým hadříkem.

Toto puzzle je kombinovatelné pouze s pěnovými puzzle TREFL Puzzlopianka

Doporučeno pro děti od narození.