Způsoby doručeníZpůsoby platbyDárkové poukazyKontakty Novinky

UGEARS 3D puzzle Číselný zámek 34 dílků

Značka: UGEARS
Číslo výrobku: 119048

Dostupnost: Skladem
416 Kč s DPH 21%
3D puzzle Číselný zámek 34 dílků

Popis a parametry

Číslo karty:119048
Rozměr složeného puzzle cca:9,7 x 6,6 x 9,8 cm
Materiál:Dřevo - překližka
Rozměry krabice (balení):37,5 x 17,5 x 3 cm

Dřevo a pohyb - jak to jde dohromady?
Jednoduše! Mechanický pohyb a tradiční materiál spojují 3D modely UGEARS. Poznejte tajemství převodů, gumičkových motorů, koleček a dalších mechanických součástek!

Zábavné skládání bez nutnosti lepení, propracované detaily, hladký provoz a kvalitní zpracování - plně funkční pohyblivé 3D puzzle UGEARS ohromí i toho, kdo neměl fyziku ve škole právě v oblibě.

Do detailu propracované dřevěné 3D skládačky ukrajinské značky UGEARS jsou vhodné nejen pro rozvoj motoriky a představivosti, ale jsou i neskutečně zábavné. Díky vysoké kvalitě výroby jsou při správné údržbě modely po sestavení plně funkční a pohyblivé a umožňují tak lépe poznat tajemství mechaniky.

Mechanický zámek inspirovaný Da Vinciho cryptextem. Originální zámek je zabezpečen trojmístným kódem a lze do něj ukrýt například flash disk nebo třeba klíč.

3D puzzle UGEARS jsou opatřeny podrobným obrázkovým návodem.
UPOZORNĚNÍ: Pro správné fungování a bezproblémový provoz je třeba součástky, u kterých je to uvedeno v návodu (zejména osy), promazat voskem z obyčejné svíčky, aby byla rotace prováděna s minimálním třením.

Vhodné pro stavitele ve věku od 14 let.