Vzrušující výzva, zážitek při skládání a oslnivý výsledek – to jsou modely METAL EARTH! Stavba 3D puzzle METAL EARTH vyžaduje trpělivost a šikovné ruce. Výsledek práce však plně vyváží vynaložené úsilí!…
Více informací
Rychlé odeslání
Zboží můžete vrátit do 30 dnů
Vzrušující výzva, zážitek při skládání a oslnivý výsledek – to jsou modely METAL EARTH! Stavba 3D puzzle METAL EARTH vyžaduje trpělivost a šikovné ruce. Výsledek práce však plně vyváží vynaložené úsilí!…
Popis produktu
Vzrušující výzva, zážitek při skládání a oslnivý výsledek – to jsou modely METAL EARTH!
Stavba 3D puzzle METAL EARTH vyžaduje trpělivost a šikovné ruce. Výsledek práce však plně vyváží vynaložené úsilí!
Miniaturní repliky jsou obzvláště působivou a poutavou dekorací nejen doma, ale také v kanceláři či ve škole.
Z čtvercových plátků oceli (11 x 11 cm) s částmi světových monumentů, slavných dopravních prostředků, hudebních nástrojů či zvířat Vám pod rukama vyrostou detailně propracované, fascinující modely. Autentický vzhled 3D puzzle METAL EARTH je dosažen díky detailnímu laserovému gravírování.
Balení obsahuje 1 ocelový plátek s dílky a návod na složení. Nářadí není součástí balení.
PRACOVNÍ POSTUP:
Jednotlivé díly vyjměte z kovových plátků, v případě potřeby použijte malé štípací nůžky (nejsou součástí). Dílky se spojují k sobě pomocí zámků tvořených úchytem (zobáčkem) a otvorem. Zobáček ohněte pomocí malých tenkých kleští (nejsou součástí) a postupně spojte všechny zámky až vznikne velmi realistický mistrovský kousek!
Doporučený věk: od 14 let.
Lockheed SR-71, neoficiálně známý jako Blackbird a mezi posádkami jako Habu, byl americký strategický průzkumný letoun, charakteristický vysokou rychlostí letu ve velkých výškách. Konstrukce byla přizpůsobena pro lety ve výšce až 25 km a rychlostem okolo 3 000 km/h, použito bylo hlavně titanu, díky čemuž konstrukce letounu odolávala teplotám až 300 °C. Blackbird je také držitelem mnoha rekordů, 27. července roku 1976 dosáhla posádka Joersz/Morgan na SR-71A rychlosti 3 529,56 km/h a dodnes drží titul nejrychlejšího letounu na světě. Rychleji se v atmosféře pohybovaly pouze stroje poháněné raketovými motory. Dalším rekordem je přelet Spojených států ze západního pobřeží na východní dne 6. března 1990, kdy urazil 3 869 km za 67 minut a 54 vteřin, průměrná rychlost byla 3 419 km/h. Cesta z Los Angeles do Washintonu, kde je daný letoun vystaven v muzeu na tamním letišti letounu trvala pouhých 64 minut a 20 vteřin. Žádný z SR-71 také nebyl nikdy sestřelen.Více na Wikipedii