Náš kód: 159691

TREFL Puzzle Premium Plus Photo Odyssey: Spirit Island, Kanada 1000 dílků

TREFL Premium Plus Quality je jedinečná série puzzle vyznačující se vysokou kvalitou s FSC certifikací, pečlivě vybranými obrázky a moderním balením. Dvě kategorie - cestujte po celém světě s kolekcí TREFL… Více informací
Vyprodáno
Rychlé odeslání
Doprava zdarma
od 1 499 Kč
Zboží můžete vrátit
do 30 dnů
TREFL Premium Plus Quality je jedinečná série puzzle vyznačující se vysokou kvalitou s FSC certifikací, pečlivě vybranými obrázky a moderním balením. Dvě kategorie - cestujte po celém světě s kolekcí TREFL…
Popis produktu
TREFL Premium Plus Quality je jedinečná série puzzle vyznačující se vysokou kvalitou s FSC certifikací, pečlivě vybranými obrázky a moderním balením.
  • Dvě kategorie - cestujte po celém světě s kolekcí TREFL Premium Plus Quality: Photo Odyssey s překrásnými fotografiemi ze zcela nové perspektivy nebo se s šálkem čaje přeneste do světa malířské krásy s TREFL Premium Plus Quality: Tea Time - obrázků plných barev, emocí a různých malířských technik.
  • Nadstandardní Premium Plus kvalita - vysoce kvalitní karton, precizní zpracování a unikátní tvary dílků, které zapadnou pouze tam, kam patří.
  • Puzzle dílky drží u sebe - díky výjimečné tloušťce kartonu lze složené části nebo celé poskládané puzzle pohodlně přemisťovat, aniž by se rozsypalo.
  • Uvnitř balení je vložená předloha, která usnadní skládání.
  • Důraz na ekologii - krabice je pouze přelepená samolepkami, bez svrchní folie. Série je certifikovaná FSC, což znamená, že materiály použité k výrobě puzzle pocházejí ze zodpovědně obhospodařovaných lesů.
Parametry produktu
Náš kód
159691
Výrobce
TREFL
V nabídce od
04.04.2024
Originální název
Puzzle Premium Plus Photo Odyssey: Spirit Island, Canada
Rozměr složeného puzzle cca
68,3 x 48 cm
Materiál
Papír
Přibližná velikost dílku
1,8 cm
Kód výrobce
10826
EAN kód
5900511108262
Hmotnost
0,75 kg
Rozměry krabice (balení)
40 x 27 x 6 cm